• -50%

ХРАНА ЗА КУЧИЊА ЧОКИ 10 кг

Дехидрирана избалансирана храна за кучиња. Наменета е за одгледување на кучиња со нормална физичка активност

1.580,00 ден
790,00 ден Заштеди 50%
Со данок

Аналитички состав: Протеини 21%, масти 10%, сурови хранливи влакна 2,8%, влага 9%, пепел 7Додатоци во исхраната: витамин А  15000 UI / kg,витамин D3 1200UI / kg,витамин Е 90 мг/кг,железо 80 мг/кг,манган 10 мг/кг,бакар 10 мг/кг,цинк 95 мг/кг,јод 0,93 мг/кг,селен 0,35 мг/кг.

Технички податоци

Пакување
10 кг

Специфични референци